Wydrukuj tę stronę

Regulamin wynajęcia domku i pokoi

Witamy Państwa serdecznie, prosimy o zapoznanie się z zasadami wynajęcia domu.
1. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu wynajęcia i użytkowania domu / pokoju.
2. Rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa nabiera ważności w chwili wpłacenia zaliczki w wysokości 30% przewidzianych kosztów pobytu.
3. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym terminie z przyczyn niezależnych od właściciela, zaliczka nie podlega zwrotowi.
4. Dom/pokój wynajmowany jest na doby. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 do godz. 10:00 dnia następnego. Odbiór/zdanie kluczy następuje bezpośrednio w obiekcie. Wszelkie inne godziny przyjazdu/wyjazdu należy uzgadniać z właścicielem.
5. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, (ew. najpóźniej następnego dnia) zgodnie z określonym terminem rezerwacji.
6. Właściciel ma prawo pobrać zwrotną kaucję w kwocie indywidualnie określonej.
7. Należność za wynajem obejmuje zakwaterowanie z możliwością użytkowania całego wyposażenia obiektu oraz miejsce parkingowe niestrzeżone.
8. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie. Nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
9. Przebywanie większej liczby osób niż uzgodniona wcześniej musi być poprzedzone zgodą właściciela i wiąże się z dodatkową opłatą.
10. Wynajmujący nie ma prawa przekazywać domu innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę.
11.Osoby odwiedzające mogą przebywać w obiekcie po wcześniejszym zawiadomieniu właściciela i zobowiązane są do opuszczenia domu do godz. 22:00.
12. Pobyt w domu zwierząt domowych możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu i za dodatkową opłatą.
13. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wynajmującego zostaną odesłane na wskazany adres. W przypadku braku takiej dyspozycji, właściciel przechowa te przedmioty przez 3-mce.
14. Goście zobowiązani są do dbania o bezpieczeństwo swoich dzieci.
15. Właściciel zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości.
16. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie zniszczenia zaistniałe w trakcie pobytu.
17. Cisza nocna trwa od 22.00 do 7.00
18. Wynajmujący zobowiązani są do przestrzegania regulaminu użytkowania domu.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.
Gospodarze, tel. kontaktowy 604 151 983